Szkolna szafka!!!

Szanowni rodzice i uczniowie klas 4 – 8

Rada Rodziców w porozumieniu z Dyrekcją Szkoły ogłasza, że w niedalekiej przyszłości w naszej szkole możliwe będzie pozostawienie swoich rzeczy w szafce szkolnej.

Właściciel i zarządzającym szafkami jest Perfect-Box Sp. z o.o.
Szafkę będzie można wynająć na okres 1 roku szkolnego z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Opłata za wynajem szafki wynosi 49 zł / rok szkolny
Wynajem odbywa się za pośrednictwem strony www.perfect-box.pl rezerwacje można dokonać już dzisiaj do czego serdecznie zapraszamy.

Poniżej szczegółowe informacje i zasady wynajmu:

1. Właścicielem i zarządzającym szafkami jest firma Perfect-Box Sp. z o.o.
  2. Szafki dostępne są dla uczniów z klasy 4-8
  3. Wynajem odbywa się tylko za pośrednictwem strony www.perfect-box.pl
  4. Możliwy jest wybór umiejscowienia (piętra) w przypadku gdy szafki są umiejscowione na różnych kondygnacjach
  5. Możliwy jest wybór umiejscowienia szafki w segmencie (część górna / dolna)
  6. Opłata za szafki wnoszona jest na cały rok szkolny z góry i wynosi 49 zł
  7. Szafki posiadają system zabezpieczenia w postaci zamka na kluczyk
  8. Kluczyki wysyłane są listem poleconym po dokonaniu płatności na adres wskazany w formularzu podczas składania zamówienia na stronie www.perfect-box.pl
  9. Wynajem możliwy jest do 31 października. Po tym, czasie zamykamy możliwość wynajmu na dany rok szkolny.
  10. Wynająć można tylko na 1 rok z góry, jednakże każdego roku od 1 czerwca będzie możliwość przedłużenia wynajmu szafki z opcją pozostania w tej samej szafce, na kolejny rok.
  11. Przedłużenie wynajmu z opcją pozostania w tej same szafce możliwe jest od 1 czerwca do 15 lipca po tym czasie, szafki nieprzedłużone wpadają do puli dostępnych szafek.
  12. Numer szafki będzie przydzielany losowo przez system i nie ma możliwości wyboru konkretnej skrytki
  13. Po okresie wynajmu, w przypadku braku chęci przedłużania konieczne jest rozliczenia się z posiadanych kluczyków (poprzez wrzucenie ich do specjalnie przygotowanej skrzynki w szkole) oraz zabranie rzeczy z szafki.
  14. Pobierana jest kaucję zwrotna w wysokości 25 zł za komplet kluczyków, która zwracana jest po dokonaniu ich zwrotu oraz wypełnieniu formularzu zwrotu na naszej stronie www celem podania nr rachunku bankowego do zwrotu.
W przypadku gdyby okazało się, iż uczniowie przejdą na tryb nauczania zdalnego, będziemy zwracać środki na konto bankowe lub w formie kuponu rabatowego na wynajem w kolejnym roku szkolny.

Harmonogram wynajmu

• Każdorazowy okres wynajmu szafki szkolnej: (01.09 – 30.06)
• Możliwość przedłużenia wynajmu z opcją pozostania w tej samej szafce (01.06 – 15.07)
• Okres rozliczenia się z kluczyków i wypełnienie formularza zwrotu online (01.06 do 15.07)