Decyzja o wprowadzenie nadzoru dyrektorskiego

DECYZJA O WPROWADZENIU NADZORU DYREKTORSKIEGO Z DNIEM 12.10.2021 r. PO KONSULTACJI Z INSPEKCJĄ SANITARNĄ

Szanowni Rodzice

Z uwagi na  potwierdzone przypadki zachorowań na SARS- Cov-2 wśród uczniów naszej szkoły oraz objęcie uczniów poszczególnych klas kwarantanną i skierowanie ich na naukę zdalną, po konsultacji z Inspekcją Sanitarną, obejmuje się nadzorem dyrektorskim wszystkie oddziały przedszkolne:

• Grupę przedszkolną 3-4 latków „Krasnale”
  • Grupę przedszkolną 3-4 latków „Tygryski”,
  • Grupę przedszkolną 0 a
  • Grupę przedszkolną 0 b

oraz uczniów :

• Klasy 1 b
  • Klasy 2 b
  • Klasy 3 a
  • Klasy 4a
  • Klasy 5 a
  • Klasy 6 a
  • Klasy 7a
  • Klasy 7 b
  • Klasy 8 a
  • Klasy 8 b

Proszę obserwować stan zdrowia dzieci, wykonywać pomiary temperatury i w razie niepokojących objawów niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.
Do oddziałów przedszkolnych i szkoły powinny uczęszczać  tylko zdrowe dzieci, bez żadnych objawów chorobowych m.in.: gorączka, kaszel, zapalenie spojówek, biegunka, ból gardła, ból głowy, ból mięśni, wysypka, zaczerwienione pub podrażnione oczy, utrata smaku i węchu, trudności w oddychaniu. W razie wystąpienia któregoś z powyżej wskazanych objawów, rodzic zobowiązany jest do kontaktu z lekarzem rodzinnym, którego należy poinformować o przypadkach zachorowania na Sars-Cov-2 w placówce.

Decyzja o wprowadzenie nadzoru dyrektorskiego obowiązuje do odwołania.