Wolontariat – Pola Nadziei

0
123

Wolontariat „ Pola Nadziei”

               Po raz kolejny uczniowie naszej Szkoły włączyli się w akcję wolontariatu Pola Nadziei dla Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie, które odbyły się 15.05. 2021 r. Z ogromną radością w kilka minut „ przemienili się w WOLONTARIUSZY i ruszyli z puszkami w dłoniach zbierając datki dla podopiecznych zaprzyjaźnionego z naszą placówką Hospicjum.

Uczniom z OTWARTYM SECEM za udział w wolontariacie serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również pracownikom szkoły, uczniom klas 7a, 7b, 8b oraz 0a za wykonanie pięknych ŻONKILI oraz karteczek z podziękowaniami dla darczyńców- bez Was akcja byłaby smutna. To właśnie żonkile, wiosenne kwiaty wręczane na Jasnych Błoniach przez naszych wolontariuszy sprawiały, że serce człowieka otwierało się, a tym samym składano datki, dobrowolne ofiary do puszek.

Grażyna Maciejewska, Joanna Rokicka