Projekt – Encyklika

0
49

W ramach świąt wielkanocnych, a bardziej przygotowania do nich zaangażowałam uczniów kl. 7a do projektu, udziału w akcji przepisywania Encykliki Jana Pawła II o Eucharystii na płótno. Uczniowie otrzymali potrzebne materiały: białe płótno, mazaki, liniaturę oraz wzór pisma technicznego, którym posługiwali się podczas przepisywania fragmentu Encykliki. Całość poprzedzona została cyklem katechez- lekcji religii o najważniejszej prawdzie wiary chrześcijańskiej Mszy świętej.  

Przepisany fragment zostanie przekazany do Fundacji Małych Stopek, a w przyszłym roku kalendarzowym niesiony w ramach Marszu dla Życia przez ludzi młodych. 

Uczniom, którzy zgłosili się do w/w projektu bardzo serdecznie dziękuję i zapraszam ponownie do wyrażania woli i pracy ze mną 😊 

Joanna Rokicka