VII Wojewódzki Konkurs ” Pod Skrzydłami Dobrego Anioła”

0
692

Dnia 29.12.2020 r. zamknęliśmy VII edycję Wojewódzkiego Konkursu Pod Skrzydłami Dobrego Anioła pod honorowym patronatem Dyrektora Wydziału Wychowania Katolickiego ks. dr Pawła Płaczka. W tym roku nieco inaczej zorganizowany był nasz konkurs, bowiem uczniowie mieli okazję przesłać swoje prace w formie zdjęcia. Niemniej jednak cieszył się on dość dużym zainteresowaniem za co serdecznie dziękujemy. Nadesłane prace prezentujemy w naszej galerii informując, że dnia 25.01.2021 r. na naszej stronie internetowej opublikujemy Laureatów naszego konkursu. Z niecierpliwością czekamy na możliwość spotkania ze wszystkimi 🙂

Korzystając ze sposobności zachęcamy do wzięcia udziału w dobrowolnej formie zasilenia konta Fundacji Misyjnej, z którą współpracujemy. W tym roku nie będziemy mieli okazji zorganizowania kiermaszu, na którym każdy Anioł mógłby być sprzedany, a pieniądze uzyskane z niego przekazane na konto fundacji. Każdy, kto będzie miał życzenie, potrzebę serca i zechce wesprzeć finansowo misję w Kenii proszony jest o wpłatę pieniędzy bezpośrednio na konto Fundacji, dla której co roku przekazywaliśmy zebrane fundusze poprzez organizację kiermaszu wykonanych i nadesłanych Aniołów.
Otwórzmy swoje serca. Niech nawet najmniejsza kwota pieniędzy, wpłacona na poczet misji w Kenii będzie przykładem dla naszych Dzieci, że trzeba i warto pomagać. Każda osoba biorąca udział w konkursie ma oczywiście prawo pierwokupu, czyli wykupienia swojej pracy.
Nr konta do dobrowolnych wpłat, darowizn:
Konto Bankowe Dzieł Misyjnych Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej:
18 1750 0012 0000 0000 2691 4078
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Fundacja Szczecińska
ul. Królowej Korony Polskiej 28E, 70-485 Szczecin
z dopiskiem Konkurs Pod Skrzydłami Dobrego Anioła.

Miło Nam poinformować o wynikach VII Wojewódzkiego Konkursu

„Pod Skrzydłami Dobrego Anioła”.

Anioł Pracochłonny

I miejsce- Anna Puchała II a,  Katolicka Szkoła Podstawowa w Szczecinie

II miejsce- Filip Kozieł kl. 3, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Rąbinie

II miejsce- Nina Kurlapska, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Rąbinie

III miejsce- Julia Polak kl. 0a, Zespół Szkół w Kołbaczu

Wyróżnienia Anioł Pracochłonny

Antoni Świerć kl. 3,  Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Rąbinie

Michał Szubarga kl. 1, Szkoła Podstawowa w Koniewie

Kacper Dąbrowski kl. 1, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Małkocinie

Anioł Sympatyczny

I miejsce- Maria Kominiarczyk kl. 1b, Zespół Szkół w Stargardzie

II miejsce- Antoni Zyguś kl. 3b, Zespół Szkół w Stargardzie

II miejsce- Magdalena Jurałowicz kl. 3a, Szkoła Podstawowa w Białogardzie

III miejsce- Michał Sobchenko kl. 1b, Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Rodziny w Szczecinie

III miejsce- Zuzanna Malinowska kl. 1b, Szkoła Podstawowa Nr 14 w Szczecinie

Wyróżnienia Anioł Sympatyczny

Matylda Nowak kl. 2c, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Szymon Dobosz kl. 3, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w  Rąbinie

Kuba Żarkiewicz kl. 1, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Modlimowie

 

Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 14 im. Danuty Szyksznian w Szczecinie

Julita Wyrzykowska kl. 3, Szkoła Podstawowa w Pomierzynie

Nagroda Dyrektora Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitarnej

Dr Pawła Płaczka

Jan Wojtaszyk kl. 3, Szkoła Podstawowa w Czaplinku

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie mając nadzieję na spotkanie, podczas którego rozdamy nagrody oraz pamiątkowe dyplomy 😊.

Organizatorzy:

Joanna Rokicka, Joanna Sergiej, Katarzyna Woś, Agnieszka Grześkowiak.