Finał VI Wojewódzkiego konkursu „Pod skrzydłami Dobrego Anioła”

0
414

12 grudnia 2019 r., odbył się finał VI Edycji Wojewódzkiego Konkursu Rodzinnego „Pod skrzydłami Dobrego Anioła”.  Konkurs polegał na wykonaniu przestrzennego anioła. Prace oceniane były w kategoriach:  „Najsympatyczniejszy Anioł” i „Najbardziej pracochłonny Anioł”. Przyznano również Nagrodę Dyrektora Wydziału Wychowania Katolickiego Kurii Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej Księdza dr Pawła Płaczka oraz Nagrodę Dyrektora Szkoły.

Na konkurs wpłynęło 327 prac z 24 szkół z całego województwa oraz jedna praca ze szkoły w Gartz w Niemczech.

Po zakończeniu konkursu prace zostały przekazane na kiermasz aniołów, a zebrana kwota zostanie przekazana na cele misyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Wyniki konkursu

Zapraszamy do galerii zdjęć.