Akcje charytatywne w naszej szkole.

0
329

W dniach od 02.12.- 16.12.2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Akcji wolontariatu „ Paczuszka dla Maluszka” oraz „ Pomoc dla Hospicjum św. Jana Ewangelisty”. W ramach akcji ogłoszono zbiórkę artykułów higieny osobistej oraz pieluch i chusteczek nawilżonych. Zebraliśmy sporo artykułów, które przekazane zostały dla Fundacji Małych Stópek w ramach „ Paczuszki dla Maluszka” oraz Hospicjum św. Jana Ewangelisty.

Uczniowie klasy 6B zanieśli dary serca dla podopiecznych w Hospicjum.

Wszystkim uczniom i ich Rodzicom, którym nie jest obcy Drugi- Potrzebujący- Człowiek serdecznie dziękujemy jednocześnie zapraszając do kolejnych naszych akcji, które organizujemy przy współpracy z nauczycielami Samorządu uczniowskiego, oraz uczniami.

Joanna Sergiej, Joanna Rokicka